Králíčci, morčata ,psi a jiné.To je mé hobby.Snad se vám tu líbí.

Srpen 2011

Zajímavé Fotečky rybiček

27. srpna 2011 v 12:29 | majitelka blogu
Fotky rabiček:Do žluta

Fotka dne

20. srpna 2011 v 15:47 | majitelka blogu

Křeček džungarský

13. srpna 2011 v 12:56 | majitelka blogu
Křeček džungarský
Křečík džungarský(Jungy) má zavalité tělo zbarvené tmavě šedě s černým pruhem na zádech, spodek těla je světle šedý až bílý. Zabarvení srsti je různé v závislosti na ročním období. V letním období je zabarvení srsti převážně tmavší. Naopak v zimním období je světlejší, až bílé, s hůře rozeznatelným pruhem na zádech. Čím drsnější prostředí, tím je změna během ročního období výraznější. Tělo má dlouhé 65-102 mm a váží 30-55 g.[2] Ocásek má maličký, od 7 do 11 mm

O křečkovi

Křeček džungarský je malý hlodavec pocházející původně ze stepí jižní a střední Sibiře. Křeček džungarský má zavalité tělo zbarvené tmavě šedě s černým pruhem na zádech, spodek těla je světle šedý až bílý. Křeček džungarskýKřeček džungarský má zbarvení srsti různé v závislosti na ročním období. V letním období má Křeček džungarský zabarvení srsti převážně tmavší. Naopak v zimním období má Křeček džungarský srst světlejší, až bílou, s hůře rozeznatelným pruhem na zádech. Čím drsnější prostředí, tím je změna během ročního období výraznější. Křeček džungarský má ocásek maličký, cca 1cm.

Fotenka Pražského krysaříka

10. srpna 2011 v 15:44 | majitelka blogu

Čau Čau hafánek

6. srpna 2011 v 14:38 | majitelka blogu
ČAU ČAU
Čau-čau je plemeno psa pocházející z Číny. V minulosti byl čau čau používán jako pracovní, hlídací ale i tažný pes. Jeho povaha je skoro stejně tak zvláštní jako jeho jméno a původ - čau čau je uzavřený, zdrženlivý, nedůvěřivý a především nezávislý a inteligentní pes. Uznává pouze svého pána.
HISTORIE
V Číně je čau čau znám už 2000 let - právě z toho období se nám totiž dochovaly čínské hliněné sošky znázorňující předchůdce dnešního čau čau, které můžete najít v pařížském Louvru. Vzhledem se sice od svých předků liší, zkrácení čenichové partie a mohutná hlava jsou výsledkem moderního chovu.
POVAHA
Každý chovatel tohoto plemena se jistě záhy přesvědčí o tom, že čau čau je výjimečná osobnost. Není příliš vhodný pro výcvik, povely, jež jiní psi s radostí plní, čau čau zkrátka ignoruje a dává vám najevo, že je to pod jeho úroveň. Je přirozeně inteligentní a jako každé plemeno má svá specifika a typické povahové rysy.